Oferta pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Magnus Consultants Sp. z o. o. o numerze certyfikatu 4663 poszukuje dla jednego ze swoich klientów – lidera w branży IT, osób na stanowisko

IP Senior Configuration Engineer

Lokalizacja: Gdańsk

Zadania:
– współpraca z kluczowymi klientami Alcatel-Lucent,
– respektowanie polityki bezpieczeństwa Alcatel-Lucent oraz pozostałych klientów,
– realizacja sieci danych dla naszych klientów na całym świecie,
– nadzór nad procesami ratyfikacyjnymi, przygotowywanie niezbędnych dokumentów oraz fazą realizacji planowanych przedsięwzięć,
– dostarczanie rozwiązań dotyczących tworzenia sieci ruterów/wtyczek, konfiguracja oraz procedury testowe,
– znajomość zagadnień związanych z tworzeniem sieci IP oraz środowiska sieci telekomunikacyjnej,
– konfiguracja ruterów CE, CPE & PE oraz wtyczek we współpracy z Inżynierami regionalnymi i innymi członkami ALU,

Wymagania:
– Stopień Inżyniera nauk technicznych, lub innych odpowiednich do wymaganych umiejętności,
– biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
– Cisco CCNP i/lub CCIP i/lub CCDP Certyfikat (lub wyższy) i Juniper JNCIA Certyfikat i ALU NRSI Certyfikat (lub wyższy) oraz doświadczenie w środowisku ESS1, ESS7, 7750 SR7,12, SAM,
– duże doświadczenie w projektowaniu rozwiązań związanych z Siecią oraz praktyczna znajomość problemów związanych z IP/MPLS oraz ogólna wiedza poparta doświadczeniem w ramach IP/TCP/MPLS,
– samodzielna konfiguracja ruterów/gniazd IP oraz rozwiązywanie powiązanych z tym problemów technicznych,
– doświadczenie w nadzorowaniu prac serwisowych oraz przedsięwzięć związanych z systemami operacyjnymi i procesami,
– skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków w sytuacjach zagrożonych stresem,
– rzetelność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– możliwość pracy w multikulturowym przedsiębiorstwie,
– przejrzysta ścieżka kariery z międzynarodowym zasięgiem,
– atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@magnusconsult.pl, z zaznaczeniem w tytule nazwy stanowiska.

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.